Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

рус

укр

КВЕСТ КІМНАТА ПОЛТАВА

"ГАРРІ ПОТТЕР"

066 466 57 07

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

передзвонимо через 15 хвилин

ЩО ТАКЕ КВЕСТ, НАВІЩО І КОМУ

КРАЩІЙ КВЕСТ В ПОЛТАВІ

Серед кращих квестів 2018 названа гра, сюжет якої заснований на пригодах Гаррі Поттера. Цей герой підкорив серця не лише дітей, а й дорослих. Ми зачитуємось цими книгами, багаторазово переглядаємо фільми і не перестаємо дивуватися заповзятливому юнакові і його друзям. А чому б самим не спробувати зануритися в атмосферу магії та чаклунства і не пройти квест Таємна кімната?

Це випробування відноситься до складних квестів. Гра розрахована на команду дорослих гравців. Щоб пройти всі етапи гри, розгадати таємниці і загадки, відчути себе справжніми чарівниками, команді однодумців знадобитися кмітливість, ясний розум, оригінальні ідеї, швидкість реакції. І звичайно, взаємоповага і злагодженість дій, адже на пошук ключів дається всього 60 хвилин.

Гравцям доведеться навчитися варити магічне зілля, користуватися заклинаннями і чарівними предметами. Знаменита школа чарівників рясніє таємницями і непередбачуваними випробуваннями. Мантії допоможуть перевтіленню, а гарний настрій і наполегливість принесуть перемогу. Після гри можна зробити оригінальні фото і ще довго згадувати незвичайну пригоду в теплій компанії друзів.

Квест ПОЛТАВА

Квест в Полтаві - це справжня костюмована пригода тривалістю 60 хвилин. Кімната наповнена таємницями і загадками, які зможуть розгадати тільки справжні чарівники. Вам доведеться бути згуртованою командою, тому що в квеструмі багато завдань з якими не впоратися самотужки. Після гри вас чекає яскрава фотосесія, і це зробить проходження квесту справжнім святом.

Квест Полтава - це не просто квест, а квест в реальності. Вашій команді доведеться зануритися в світ магії та чаклунства, повторити подвиги Гаррі Поттера і його друзів, зловити золотий снич в квідичі, навчитися варити секретне зілля, застосовувати заклинання і розгадати таємниці підземелля знаменитої школи чарівників.

А якщо Ви ніколи не читали і не бачили фільми про юного героя, не біда, у нас знайдеться багато загадок і головоломок і для простих маглів :) Ви в Хогвартсі зі своїми друзями, мантії надіті, пригода в квест кімнаті "Гаррі Поттер" почалася ...

Квест кІмнатА ПОЛТАВА ДЛЯ ДІТЕЙ

З появою квест-кімнат для дітей питання, як організувати дитині оригінальний незабутній День Народження, для багатьох батьків не представляє складності. Відгуки про дитячі квести допомагають зробити правильний вибір. Свято, якого так чекає ваш маленький іменинник, буде наповнене радістю і новими враженнями.

Подарувати дитячий квест на день народження - це найкраще рішення. Діти від природи допитливі, їх приваблюють таємниці, чари, пригоди. А якщо все це пов'язано з улюбленими персонажами з книг або кіногероями, дитина отримає море задоволення в такій грі.

Дитяча квест-кімната Гаррі Поттер користується незмінною популярністю. Хто ж з дітей не захоче повторити подвиги улюбленого героя і його друзів в знаменитій школі чарівників в Гоґвортсі? Щоб відшукати ключ, дітям доведеться вирішити безліч головоломок, загадок, познайомитися з приготуванням секретного зілля, навчитися говорити заклинання і спробувати творити диво.

У таємну кімнату іменинник може відправитися з друзями або батьками. Не варто переживати, що юні уми не впораються із завданнями. Ведучий своєчасно прийде на допомогу і не дозволить затьмарити радість перемоги!

ЦІНА В КВЕСТ КІМНАТУ ПОЛТАВА

КОНТАКТИ

+38 066 466 57 07    questgarrypotter@gmail.com

Полтава, вул Миру 12, територія готелю Турист

Submitting Form...

The server encountered an error.

передзвонимо через 15 хвилин